Blog

Samsung do të ndërtojë pajisje të realitetit të zgjeruar...
RTX 4060 Ti do të performojë njëlloj si RTX 3070 në gaming...
Gamerat i japin lamtumirën platformës cloud gaming Stadia...
MacBook Pro 2023 më i shtrenjtë do të kushtojë 6499 dollarë...
Apple po punon në një MacBook Pro me ekran me prekje...
Grafikat e reja AMD për laptopët janë më të shpejtë se RTX 3060 në desktop...
Lenovo përditëson laptopët IdeaPad Pro dhe Slim me procesorët e fundit Intel dhe AMD...
Teknologjia e re e Microsoft do të reduktojë ndjeshëm kohën që i duhet një loje për tu hapur...
iPadOS 16 dhe macOS Venture debutojnë më 24 Tetor...
Acer zbulon laptopin më të hollë në botë...

Items 1 to 10 of 61 total

Shfaq per faqe