Aktualitet

Samsung do të ndërtojë pajisje të realitetit të zgjeruar...
RTX 4060 Ti do të performojë njëlloj si RTX 3070 në gaming...
Gamerat i japin lamtumirën platformës cloud gaming Stadia...
MacBook Pro 2023 më i shtrenjtë do të kushtojë 6499 dollarë...
Apple po punon në një MacBook Pro me ekran me prekje...
Grafikat e reja AMD për laptopët janë më të shpejtë se RTX 3060 në desktop...
Lenovo përditëson laptopët IdeaPad Pro dhe Slim me procesorët e fundit Intel dhe AMD...
iPadOS 16 dhe macOS Venture debutojnë më 24 Tetor...
Huawei Mate 50 bëhet smartfoni i parë me komunikim satelitor...
AMD prezanton procesorët e rinj Ryzen 7000 më 29 Gusht...

Items 1 to 10 of 31 total

Page
Shfaq per faqe