Smartphone

Huawei Mate 50 bëhet smartfoni i parë me komunikim satelitor...
Rritja e çmimit të iPhone 14 është e pashmangshme...
Zbulohet data e debutimit të iPhone 14...
Funksionaliteti i ri për telefonët Samsung fsheh të dhënat tuaja nga teknikët e riparimit...
Xiaomi 12 Ultra, ekran 6.7-inç dhe karikim 67-vat...
iPhone, AirPods dhe të gjithë aksesorët e Apple kalojnë në USB-C vitin e ardhshëm...
Lajmet për datën e publikimit të Apple iPhone 14: Çfarë mund te besoni?
Celularët më të mirë të 2022

8 Item(s)

Shfaq per faqe